Prosinec

PROSINEC – nejkrásnější měsíc v roce. Je měsícem Vánoc a vánočního očekávání. U nás tomu nebylo jinak. V přípravách a vánočním tvoření jsme stihli i mnoho krásných akcí. Dokázali jsme přesvědčit Mikuláše i čerty s andělem, že do Pekla vážně nepatříme. Během dne otevřených dveří jsme si vyrobili nejen spoustu krásných dárků a dekorací, ale našli si i chvilku na voňavé a sladké zastavení ve vánoční kavárničce. Duši, tělo i mysl nám zahřály dobré čajíčky při „Vánočním čajování“. Společně jsme ozdobili i stromeček a vyrobili dárečky a přáníčka nejen pro naše nejbližší. Předvánoční čas celá škola zakončila Vánoční besídkou, kde jsme rovněž vystoupili a kterou navštívila i Andělka, která si s námi na závěr zazpívala. A když jsme si ve třídě rozdali dárečky, které nám donesl Ježíšek, nezbylo nám, než si popřát hezké Vánoce a do nového roku 2019 co nejvíce šťastných a spokojených dnů.

Mgr. Andrea Suchá